Bundle Haber Uygulamasını Kullanıyormusunuz ?
33.33
28.57
38.09
Oy kullandığınız için teşekkürler.
Bundle Haber Uygulamasını Kullanıyormusunuz ?
Toplam 21 Oy Kullanıldı
Perşembe, 14 Aralık 2017
.
.
chevron_left chevron_right
KÜLTÜR&SANAT

Yeni Gelin dizisi ne zaman başlayacak?

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Yeni Gelin'in yeni sezon tarihi merak ediliyor. Peki, Yeni Gelin ne zaman...

876 Toplam Gösterim
Yeni Gelin dizisi ne zaman başlayacak?

Show TV ekranlarının alakayla izleyen dizisi Yeni Gelin 15. bölümüyle sezon finali yapmıştı. Eğlenceli bölümleriyle izleyiciyi ekran başına kilitleyen dizinin yeni sezona ne vakit başlayacağı diziseverler tarafından merakla bekleniyor. Peki, Yeni Gelin ne zaman başlayacak? Yeni Gelin yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

YENİ GELİN NE ZAMAN BAŞLAYACAK? YENİ SEZON

Başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi'nin paylaştığı Show TV'nin alakayla izleyen dizisi Yeni Gelin'in yeni sezon bölümü heyecanla bekleniyor. Kahkaha dolu dizi "Yeni Gelin" Eylül’de yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam edecek. Ancak, Yeni Gelin dizisinin yeni sezon fragmanı daha yayınlanmadı.

YENİ GELİN SEZON FİNALİYLE HERKESİ EKRAN BAŞINA KİLİTLEDİ

 

"Yeni Gelin"in bu akşam ekrana gelen sezon finalinde; Bella seçimini annelikten yana kullandı ve hayatını tehlikeye atmak pahasına operasyon olmayı reddetti. Ancak Bella’nın bu fedakarlığı konaktaki dedikodu kazanını durdurmaya yetmedi. Bella’nın çocuk sahibi olamayışı evvela Asiye’yi harekete geçirdi. Hazar’a yeni bir gelin bulma arayışına girdi. Ama Kalender hem erkek çocuğuna hem de Bella’ya sahip çıktı. Şirin, Ferhat ile Dilan’ı beraber görünce kıskançlık krizine girdi. Kalender, darıllar sulhsun konak halkı mesut olsun diye Ramazan eğlencesi tertip etti. Konak halkı gönlünce bir gece geçirdi ve tüm dertler bir geceliğine de olsa unutuldu. Kalender’in konak halkını toplayarak geçit merasimi provası yapacağı sırada Şehir Sıhhat Müdürlüğü’nden gelen görevliler göründü. Görevli, bölgede çok ciddi bir deli dana salgını belirlediği için konağın Eylül’e kadar karantina altına alınması gerektiğini söyledi. Bu karar karşısında konak halkı şaşkınlığını gizleyemedi. Bunun üzerine Kalender’in “Eylül’e kadar buradayız biz. Fakat Eylül’de kesinlikle gelin bak yoksa kaçarız” dediği muhteşem sezon finali izleyenlerde heyecan yarattı.

YENİ GELİN OYUNCULARI

Şehirli genç bir kızın yeni gelinlik hallerini konu alan Yeni Gelin dizisinin başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşırken, dizide Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Muvaffak ol, Yonca Şahinbaş, Zeynep Kankonde ve Renan Bilek gibi usta oyuncular da bulunuyor.

Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı

- Hokkasoft