Bundle Haber Uygulamasını Kullanıyormusunuz ?
33.33
28.57
38.09
Oy kullandığınız için teşekkürler.
Bundle Haber Uygulamasını Kullanıyormusunuz ?
Toplam 21 Oy Kullanıldı
Perşembe, 14 Aralık 2017
.
.
chevron_left chevron_right
SPOR

Ukrayna Türkiye maçı hangi kanalda saat kaçta?

Ukrayna Türkiye maçı ile Dünya Kupası elemeleri devam ediyor. 11 puanda bulunan Türkiye, aynı durumda olan Ukrayna ile haftasonu, bayramda karşı karşıya gelecekler.

810 Toplam Gösterim
Ukrayna Türkiye maçı hangi kanalda saat kaçta?

Ukrayna Türkiye mücadelesi ile Türkiye A Ulusal Futbol takımımız, ehemmiyetli bir maça çıkacak. Çünkü Ukrayna ve Türkiye'nin gruptaki puanları aynı vaziyette. Grubun iyi takımlarından olan Hırvatistan ile İzlanda, son mücadelelerini kazanmışlardı ve Ukrayna ile bu takımların önümüzdeki günlerde eşleşmeleri bulunuyor. Türkiye'nin bu ehemmiyetli mücadelesi, bayramın 2. gününe eşit geleceği için Ukrayna Türkiye mücadelesi saat kaçta yayınlanıyor, sualinin yanıtı oldukça ehemmiyetli hale geldi. Bununla beraber, son günlerde yaşanan Oğuzhan Özyakup vaziyeti sebebiyle ; Ukrayna Türkiye mücadelenine çıkacak olan Türkiye kadrosu da merak ediliyor...
İşte Ukrayna Türkiye mücadelesi saat kaçta, hangi kanalda suali konusunda ayrıntılar...


UKRAYNA TÜRKİYE MÜCADELESİ SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?


Bayramın ikinci günü, başka bir deyişle 2 Eylül Cumartesi günü başlayacak olan Ukrayna Türkiye mücadelesi saat 21.45'te başlıyor. Türkiye A Ulusal Takımının 2 Eylül günü Ukrayna'da oynayacağı Dünya Kupası elemeleri çerçevesinde, hakemlerin isimleri de belirlendi; Metalist Stadyumunda oynanacak olan karşılaşmayı, David Fernandez, Raul Cabanero Martinez ve Diego Barbero Sevilla yönetecek. 
UKRAYNA - TÜRKİYE MÜCADELESİ HANGİ KANALDA YAYINLANACAK? MÜCADELE ŞİFRESİZ Mİ?
Futbol severler, nihayet şifresiz mücadele keyifi yaşayacaklar; çünkü Ukrayna Türkiye mücadelesi TV8,5'te canlı ve şifresiz olarak yayınlanacak. Bununla beraber Ukrayna Türkiye mücadelenini Mynet Spor'dan dan canlı izleyebileceksiniz.

Türkiye'nin aday kadrosu:


Kaleciler: Cenk Gönen, Serkan Kırıntılı, Volkan Babacan

Savunma: Kaan Ayhan, Şener Özbayraklı, Çağlar Söyüncü, Mehmet Topal, Ömer Toprak, 
Serdar Aziz, Caner Erkin, İsmail Köybaşı

Orta alan: Emre Belözoğlu, Selçuk İnan, Cengiz Ünder, Emre Mor, Yusuf Yazıcı, Nuri Şahin, Okay Yokuşlu, Ozan Tufan, Tolga Ciğerci, Arda Turan, Hakan Çalhanoğlu, Yunus Mallı, Oğuzhan Özyakup

Forvet: Burak Yılmaz, Cenk Tosun, Enes Ünal

Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı

- Hokkasoft