Bundle Haber Uygulamasını Kullanıyormusunuz ?
33.33
28.57
38.09
Oy kullandığınız için teşekkürler.
Bundle Haber Uygulamasını Kullanıyormusunuz ?
Toplam 21 Oy Kullanıldı
Perşembe, 14 Aralık 2017
.
.
Ayşegül ERBERK

Önümüzdeki Ay Her Şey Bambaşka Oluyor

Türkiye’nin yıldızları ülkemizin üstündeki kara bulutlara neden oluyordu. Bu durum Eylül ayı ile değişmeye başlayacak.

Jüpiter ülkemizin 5. Evine doğru hızlı bir giriş yapıyor. 5. evrede Türkiye’nin Güneş var Jüpiter,Satürn var. BU ne demek Türkiye için her şey güzel olacak demek. Ağustos sonu ile başlayan aydınlanma Eylül ayı ile devam edecek ve karanlıklar aydınlığa çıkacak. Yıllardır ülkemizin yaşadığı kötü hava yok olmaya başlıyor. Birçok şey aleni ortaya çıkacak gizlilik konusunda Türkiye’de hiçbir şey kalmayacak aydınlığa giden bu yolda hayatın ta kendisi gibi iyi şeylerin yanında beklenilen ufak kötü durumlarda söz konusu.

Tablo Toz Pembe Değil

Konum olarak Satürn 30 yıldır olabileceği en yüksek seviyeye ulaştı. Bu mali, açıdan güç demek. Fakat ufak problemler yaşamayacağımızı düşünmeyin. Buna rağmen Türkiye’nin yıldız haritası şanslı bir harita. Bu nedenle Türkiye yıkılmaz bir döneme girecek. Önümüzdeki aylar içinde olmadığımız kadar güçlü kimsenin yıkamayacağı bir seviyeye geleceğiz.

Önümüzdeki Yıllar Çok Daha İyi

2000 ile gelen Venüs dönemi 2020 yılı ile son buluyor. Arkasından gelen Güneş dönemi ile 2023 yılı Türkiye’nin yılı olacak her alanda başarı ile parlayacağımız görülüyor. Önümüzdeki geçiş dönemi ile medya, teknoloji mali olarak çok amaç çok başarılı yıllar bizi bekliyor. Ayrıca başarı ile gelen bu dönemde madenlerimiz olmadığı kadar değerlenecek yıkılmaz bir süper güç olacağız.

Haber Yazılımı

- Hokkasoft