Bundle Haber Uygulamasını Kullanıyormusunuz ?
36.84
26.31
36.84
Oy kullandığınız için teşekkürler.
Bundle Haber Uygulamasını Kullanıyormusunuz ?
Toplam 19 Oy Kullanıldı
Perşembe, 23 Kasım 2017
.
.
chevron_left chevron_right
GÜNCEL

15 Temmuz Şehitler Köprüsü saat kaçta kapatılacak? Saat kaçta açılacak

İstanbul'da anma törenleri ve kutlamalar nedeniyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü 12:00'da kapatılacak. Peki 15 Temmuz Şehitler Köprüsü saat kaçta açılacak?

276 Toplam Gösterim
15 Temmuz Şehitler Köprüsü saat kaçta kapatılacak? Saat kaçta açılacak

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından yapılmak istenen darbenin başarısızlıkla sonuçlanmasının üzerinden 1 yıl geçti. Tüm Türkiye'de, 15 Temmuz 2016'da darbeciler karşısında şehit olan 249 vatandaşı anıyor. Bugün İstanbul'da anma törenleri ve demokrasi kutlamaları nedeniyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü 12:00'da kapatılacak. Peki 15 Temmuz Şehitler Köprüsü saat kaçta açılacak?

15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ SAAT KAÇTA AÇILACAK?

İstanbul'da düzenlenecek olan 15 Temmuz şehitlerini anma ve demokrasi zaferini kutlama etkinlikleri sebebiyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü saat 12:00'da trafiğe kapatılacak ve etkinlikler sona erene kadar da kapalı kalacak.

Vatandaşlar ise, "15 Temmuz Şehitler Köprüsü saat kaçta açılacak?" diye merak ediyor. Köprünün açılış saatiyle ilgili net bir saat paylaşılmadı ancak verilen bilgiye göre köprü etkinlikler bitene kadar kapalı kalacak.

İETT'DEN 15 TEMMUZ PROGRAMI

İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri (İETT), bugün yapılacak seferlerde de düzenlemeye gidildiğini bildirdi. 15 Temmuz etkinlikleri kapsamında da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nün kapalı olacak ve seferler Fatih Sultan Mehmet Köprüsü istikameti üzerinden yapılacak.

İETT tarafından yapılan açıklamada aşağıdaki bilgiler paylaşıldı;

"15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden Anadolu ve Avrupa geçişler, Cumartesi günü saat 12:00’den itibaren geçişe kapatılacağından 34AS Avcılar – Söğütlüçeşme ve 34Z Zincirlikuyu – Söğütlüçeşme metrobüs hatları; Pazar günü etkinlik bitimine kadar Fatih Sultan Mehmet Köprüsü güzergahı, Çamlıca bağlantı yolundan Göztepe Köprüsü’ne gelerek E karayolu üzerinden Uzunçayır kavşağından dönerek Söğütlüçeşme istasyonuna gidecek. Metrobüs araçları Söğütlüçeşme – Zincirlikuyu arası geliş ve gidişlerde aynı güzergahı kullanacak.

 

Ring sefer yapılacak güzergahlar

Üsküdar Marmaray – Fıstıkağacı – Bağlarbaşı - Capitol ring seferler Üsküdar – Kuzguncuk - Astsubay Okulu ring seferler Ayrılıkçeşme Marmaray – Karacaahmet – Zeynep Kamil – Capitol ring seferler Uzunçayır -E5 - Altunizade  ring seferler Libadiye Alvarlızade Camii kavşağından Tünel - Altunizade ring seferler

15 ve 16 Temmuz günü sabaha kadar ek sefer yapılacak hatlar

130A Deniz Harp Okulu - Kadıköy 11ÜS Sultanbeyli - Üsküdar 15ÇK Güzeltepe – Kısıklı - Kadıköy  15F Beykoz – Kadıköy  KM11 Aydınlı TOKİ – Ahmet Yesevi – Kartal Metro - Cevizli KM29 Yenişehir – Marmara Ünv. Hst. – Kartal Metro 25G  Sarıyer - Taksim 40 Rumeli Feneri – Garipçe - Taksim 336E Sultançiftliği - Eminönü 28YB Edirnekapı - Fatih - Beşiktaş   37YT Alibeyköy - Beyazıt  87 Topkapı – Edirnekapı - Taksim 65G Kağıthane – Gültepe - Şişli 142  Boğazköy – Avcılar Metrobüs" 15 Temmuz Şehitler Köprüsü saat kaçta açılacak? Köprü saat kaçta açılacak?

Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı

- Hokkasoft